top of page

Kim jesteśmy?

To co wyróżnia nas na rynku szkoleniowym to atmosfera sprzyjająca partnerskiemu uczeniu się, profesjonalizm doceniony przez klientów oraz szerokie rekomendacje,

dzięki którym ciągle się rozwijamy i otwieramy kursy

w nowych miastach. 

Add Value Language Centre

Nasza wizja

Chcemy być ważną częścią ścieżki zawodowej naszych partnerów. Naszą misją jest wspomaganie komunikacji i sukcesu naszych klientów.

Dążymy do stałego rozwoju zarówno naszych specjalistów jak i nas samych, by móc stale i niezmiennie odpowiadać na zmiany w otaczającej nas rzeczywistości.

Pracujemy z pasją

Grzegorz Palka

IMG_9642 2.jpg

Managing Director

Jestem lektorem z ponad 15-letnim stażem

oraz fanem wszystkiego co brytyjskie.

Uwielbiam angielski humor, kulturę, etykietę ubioru oraz tradycyjne angielskie śniadania.

W Add Value Language Centre zatrudniamy kadrę nauczycieli języków pełnych pasji, którzy czerpią przyjemność z podążania za kursantem, jego indywidualnymi potrzebami językowymi w połączeniu ze specyfiką jego pracy i branży.

Specjalizuję się w General & Business English w biznesie, talent team w HR oraz rekrutacji, finansach, księgowości. Wspieramy i przygotowujemy z kursantami ich prezentacje oraz wystąpienia publiczne dopracowując odpowiednią wymowę oraz metody okiełznania stresu. Zgodnie z nazwą szkoły wierzę, że taki wspólny kontakt jest wartością wzbogacającą dla każdej ze stron.

Moim motto w działaniu jest wysoka jakość, dlatego moją rolą w tworzeniu Add Value Language Centre jest dbałość o współpracę

z kursantem i jego firmą.

Magdalena Żelazko

Director of Studies

Od 13 lat jestem związana z branżą edukacyjną oraz tłumaczeniową. Przechodziłam różnorodne „stopnie wtajemniczenia” - od nauczania, poprzez bycie egzaminatorem, aktywnym tłumaczem, aż po tajniki metodyki. 

Czym zajmuję się w Add Value Language Centre?

Moim głównym celem jest wsparcie naszych Klientów

w zakresie komunikacji: począwszy od rozmowy sprawdzającej poziom, zakres potrzeb, wyznaczenie celu, dobór metody nauczania, aż po ewaluację procesu. 

 

Głęboko wierzę, że wsparcie sprawnej komunikacji sprawia, że zmieniamy świat na lepsze. Jest to wręcz motto, które nie tylko realizuję, ale które przede wszystkim motywuje mnie, dzień po dniu, do tego, aby być jeszcze lepszym metodykiem i koordynatorem, oraz by móc wspierać naszych klientów

na coraz to nowsze i bardziej zindywidualizowane sposoby.

W końcu - „kto chce zapalać innych, sam musi płonąć”. 

Dbam także o to, aby nasza kadra składała się z wybitnych specjalistów w zakresie lektorsko-metodycznej

i tłumaczeniowej.

Dlaczego to tak istotne? W Add Value kompleksowo podchodzimy do potrzeb kursantów i mamy zasadę

- ich cel jest naszym celem.

Właśnie dlatego nieustannie wspieramy naszych klientów biznesowych. Zarówno w obszarze tworzenia dokumentacji, tłumaczeniu, pisaniu korespondencji z uwzględnieniem różnic kulturowych, czy w różnego charakteru eventach, negocjacjach i konferencjach.

magda.jpg

Uczymy mówić tak,

by Was słuchano.

Image by Timon Studler
bottom of page