top of page
Szukaj
  • addvaluelc

Dlaczego warto uczyć się języka przez komunikatory internetowe?

Kursy online są idealną opcją dla osób, które chcą szybko poprawić swoje umiejętności mówienia w wygodny i komfortowy sposób. Jeśli masz napięty harmonogram i chcesz skupić się na doskonaleniu j.angielskiego, sprawdź 4 powody, dla których zajęcia online są właśnie dla Ciebie.


Wygoda ponad wszystko

Największą zaletą zajęć online jest fakt, że można bez problemu dopasować je do swojego harmonogramu. Jeśli bierzesz udział w wieczornych zajęciach - nie musisz modyfikować planu dnia. Jeśli masz czas na uczestnictwo podczas lunchu - wystarczy, że umówisz się na konkretną godzinę z nauczycielem. Innymi słowy - wymówka “nie mam czasu na zajęcia” już nigdy nie stanie Ci na przeszkodzie w nauce języka.


Elastyczność

Technologia pozwala na wzięcie udziału w tych zajęciach z dowolnego miejsca przy użyciu jedynie laptopa, telefonu komórkowego lub tabletu. Niezależnie, czy jesteś na wakacjach, stoisz w korku, czy masz przerwę w pracy. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu.


Większa koncentracja, więcej materiałów

Zajęcia online pozwolą w większym stopniu skoncentrować się na nauce. Podczas kursu lektor użyje określonych ćwiczeń i czynności, aby bardzo szybko poprawić Twoje umiejętności mówienia i wymowę. Udostępni Ci materiały, takie jak ebooki, arkusze robocze, filmy i linki, które zapewnią natychmiastowy dostęp do szerokiej gamy zasobów internetowych. Skończy się także poszukiwanie zaginionych kserówek - otrzymane materiały będą bezpieczne na skrzynce pocztowej lub na czacie danego komunikatora.


Nasz mózg lubi komfortowe sytuacje

Kiedy przebywamy w komfortowym dla nas środowisku, nasz mózg jest w stanie przyswoić większą liczbę informacji. Niewiele jest miejsc wygodniejszych niż np. Twój dom, prawda? Właśnie z tego powodu, gdy uczysz się angielskiego we własnych czterech ścianach, Twój mózg znacznie szybciej przyswaja słówka/zwroty.


A jakie jest Wasze zdanie o kursach online? Jesteście zdecydowanie za, czy może przeciw?


13 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page